KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12914604
nr 1291 4604
Eva Schillberg
(1881-1967), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Sydländskt motiv. Olja på pannå, signerad. 26x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:37:09
25/11 20:28:24
Eva Schillberg
Läs mer om Eva Schillberg